Karel Appel - 3 Faces into clouds. - Verkocht

Karel Appel - 3 Faces into clouds. kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - 3 Faces into clouds. kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 Faces into clouds. kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 Faces into clouds. kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 Faces into clouds. kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 Faces into clouds. kopen? Bied vanaf 375!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 160
Fraaie in nieuwstaat verkeerde zeefdruk van Appel: 3 Faces into clouds.
Oplage nummer 65 van 160.
Nog nooit ingelijst geweest, uiteraard hand gesigneerd en genummerd.

Wordt aangetekend verzekerd verzonden, plat verpakt en niet opgerold.
N.v.t.
Binnen Nederland € 8,95