Karel Appel - DE INDIAAN - Verkocht

DE INDIAAN kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

DE INDIAAN kopen? Bied vanaf 150!DE INDIAAN kopen? Bied vanaf 150!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie, gave zeefdruk van Karel Appel uit de zgn.APPELKIST (1977) handgesigneerd en genummerd 131/300. Ingelijst in zwarte Nielsen lijst met passe partoute en ophangsysteem,afmeting 80 x 80 cm. Kan afgehaad worden bij de aanbieder of thuis bezorgd in Nederland tegen transportkosten. Moet vanwege de grote glasplaat met zorg vervoerd worden.