Karel Appel - De Ruiter - Verkocht

Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!Karel Appel - De Ruiter kopen? Bied vanaf 900!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 72 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A
Schitterende kleuren ets van Karel Appel uit 1995.
Hij is nog in nieuwstaat.
Oplage van 50+5 stuks (5 drukkersexemplaren)
Ets is gedrukt bij de drukkerij van Piet Clement.
Dit is 1 van de 5 drukkersexemplaren, gegeven aan 1 van de drukkers.
Gesigneerd, Appel 95, en Voor MARA.
Onlangs prachtig ingelijst door professionele lijstenmakerij.

Ets is afgelopen maand voor de eerste keer professioneel ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeeland, nbr, Nederland