Karel Appel - en Christian Dotremont, De neige - Ingelijst - Verkocht

Karel Appel - en Christian Dotremont, De neige - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 333,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - en Christian Dotremont, De neige - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - en Christian Dotremont, De neige - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - en Christian Dotremont, De neige - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (187)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 70.5 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.

Let op, er zit geen glas meer in de lijst.

Er zit geen glas meer in de lijst.

Dit item is verkocht voor 333,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 09:35
Eindtijd:21-06-2020 om 19:53
Biedingen (31)
Ciskamus
21 jun. / 19:47
€ 290
Wens
20 jun. / 18:15
€ 270
Rex2205
20 jun. / 00:45
€ 250
kdw71
20 jun. / 00:45
€ 245
Rex2205
20 jun. / 00:45
€ 225
kdw71
20 jun. / 00:45
€ 205
Rex2205
20 jun. / 00:45
€ 195
kdw71
20 jun. / 00:45
€ 185
Rex2205
20 jun. / 00:45
€ 175
kdw71
20 jun. / 00:45
€ 165
Rex2205
20 jun. / 00:44
€ 155
kdw71
20 jun. / 00:44
€ 145
Rex2205
17 jun. / 22:15
€ 135
Wens
17 jun. / 22:15
€ 125
Wens
16 jun. / 16:29
€ 110
Rosser
16 jun. / 16:28
€ 100
Wens
16 jun. / 16:28
€ 93
Rosser
15 jun. / 21:04
€ 83
robelco
15 jun. / 21:04
€ 73
Rosser
15 jun. / 18:06
€ 63
nelleke1958
15 jun. / 18:06
€ 53
Rosser
12 jun. / 12:12
€ 40
Egosalutem
12 jun. / 12:12
€ 35
Rosser
12 jun. / 12:11
€ 30
nelleke1958
12 jun. / 12:11
€ 25
Rosser
12 jun. / 12:11
€ 20
nelleke1958
12 jun. / 12:11
€ 15
Rosser
12 jun. / 12:11
€ 10
nelleke1958
12 jun. / 12:11
€ 5
Rosser
12 jun. / 10:36
€ 3
nelleke1958
12 jun. / 09:49
€ 1