Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! - Verkocht

Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Expositie Karel Appel Stadhuis Terneuzen - groot - mooi ingelijst ! kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Chouba
FA. (8)

Lid sinds 2017
200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1977
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen78.5 cm x 57.5 cm (h x b)
Lijst106 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend

Prachtig affiche voor de expositie van Karel Appel in het Stadhuis
van Terneuzen - 1977.

Lijst en afdruk zijn in zeer goede staat.

Gezien de grootte (en het glas) gaat de voorkeur uit naar ophalen.
Verzending in overleg.
ConditieBeschadigd

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:13-12-2019 om 11:03
Eindtijd:21-12-2019 om 20:29
b1503
21 dec. / 19:37
€ 85