Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!
Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!Karel Appel - Green head, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1350!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 64 cm (h x b)
Lijst106 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Prachtig werk van Karel Appel uit de serie Seven Summer Days, misschien wel zijn beste serie werken na zijn “Paysages Humains” periode.  Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’77) en genummerd (42/100).  Het volledige blad in zeer mooie lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie.

Deze zeefdruk is ook te vinden in het boek “Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont” van uitgeverij van Spijk (zie laatste foto).

Afmetingen: 106cm x 90cm (lijst), 80cm x 64cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).

Dit item is verkocht voor 1.552,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-06-2020 om 00:00
Eindtijd:29-06-2020 om 19:00
Robinbaele
24 jun. / 12:55
€ 1350