Karel Appel - Head against blue sky uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst - Verkocht

Karel Appel - Head against blue sky uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Karel Appel - Head against blue sky uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Head against blue sky uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel - Head against blue sky uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen84 cm x 69 cm (h x b)
Lijst88 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage94/100

Grote zeefdruk, getiteld Head against blue sky, uit de serie Seven Summer Days. In de hoek rechtsonder is het werk met de hand gesigneerd en gedateerd. In de hoek linksonder is het werk genummerd 94/100.

De befaamde portfolio "Seven Summer Days” bevat 14 werken. Karel Appel realiseerde voor elke dag van de week twee werken, waarvan telkens een vrij persoonlijk werk (veelal een zelfportret) genoemd naar de dag, en een werk van een hoofd/figuur in 7 verschillende kleuren/uitvoeringen.

Literatuur: Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, van Spijk uitgeverij, 1991.

Zeer goede staat. Wat vergeling van de marge.

Dit item is verkocht voor 1.299,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 17:50
Eindtijd:07-09-2020 om 22:26
Biedingen (54)
Mannejan
07 sep. / 22:20
€ 1130
TdeW-J
07 sep. / 22:20
€ 1110
TdeW-J
07 sep. / 22:20
€ 970
Mannejan
07 sep. / 22:20
€ 920
TdeW-J
07 sep. / 20:23
€ 870
Mannejan
05 sep. / 02:39
€ 820
TdeW-J
05 sep. / 02:39
€ 815
TdeW-J
05 sep. / 02:38
€ 760
Mannejan
05 sep. / 02:38
€ 710
TdeW-J
02 sep. / 22:50
€ 650
Slim
02 sep. / 22:50
€ 600
Slim
31 aug. / 15:04
€ 545
Mannejan
31 aug. / 15:04
€ 525
Mannejan
31 aug. / 01:17
€ 520
KiewitKunst
31 aug. / 01:17
€ 500
KiewitKunst
31 aug. / 01:17
€ 480
Mannejan
31 aug. / 01:17
€ 460
KiewitKunst
31 aug. / 01:17
€ 440
Mannejan
31 aug. / 01:17
€ 420
KiewitKunst
24 aug. / 21:03
€ 400
moulima
24 aug. / 21:03
€ 380
KiewitKunst
24 aug. / 21:02
€ 320
moulima
24 aug. / 21:02
€ 300
KiewitKunst
24 aug. / 20:34
€ 280
Morris14
24 aug. / 20:34
€ 260
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 240
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 220
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 200
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 190
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 180
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 170
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 160
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 150
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 140
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 130
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 120
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 110
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 100
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 90
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 80
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 70
KiewitKunst
24 aug. / 19:56
€ 60
nelleke1958
24 aug. / 19:56
€ 50
KiewitKunst
24 aug. / 19:55
€ 45
nelleke1958
24 aug. / 19:55
€ 40
KiewitKunst
24 aug. / 19:55
€ 35
nelleke1958
24 aug. / 19:55
€ 30
KiewitKunst
24 aug. / 19:55
€ 25
nelleke1958
24 aug. / 19:55
€ 20
KiewitKunst
24 aug. / 19:55
€ 15
nelleke1958
24 aug. / 19:55
€ 10
KiewitKunst
24 aug. / 19:55
€ 5
nelleke1958
24 aug. / 19:55
€ 3
KiewitKunst
24 aug. / 19:00
€ 1