| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeldzame zeefdruk van Henk van der Vet, voorstellende Karel Appel en zijn poedel Coocky (of Coockie). Een must-have voor elke Karel Appel verzamelaar!
Zeefdruk op glad papier, door Henk van der Vet met potlood gesigneerd en gedateerd (‘77) rechtsonder. In redelijke conditie, her en der wel wat kreukjes in het blad.
Afmetingen: 70cm x 67cm (blad), 46cm x 38cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland |
| Garantie | |