Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst)

Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Karel Appel - Hoofden als bloemen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 300
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Prachtige zeefdruk van Karel Appel uit zijn Schilderskist (1977).  Zeefdruk op 350 grams Economos Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (193/300).  In mooie metalen lijst, achter museumglas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.   Alles in uitstekende conditie.

Deze zeefdruk staat ook op een volledige pagina afgebeeld in het boek “Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont” van uitgeverij van Spijk onder nummer 29.

Afmetingen: 70cm x 70cm (incl. lijst), 48cm x 47cm (binnen passe-partout)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald.  Verzending per koerier is eventueel mogelijk en kan door de koper zelf geregeld worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers of Easy2send via de Kunstveiling website).