Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands - Verkocht

Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!Karel Appel - Indigo Blue Singing Hands kopen? Bied vanaf 950!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Zeer zeldzame zeefdruk. Oplage 100 wereldwijd. Deze is de 8ste druk. In zeer goede staat.