Karel Appel - Karel Appel: Ets/Aquatint Figuur. Mooi ingelijst. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(27-27-1)

Ets/Aquatint van Karel Appel. Op mooi geschept papier. In zeer mooie lijst, kan direct aan de muur.

Titel: Figuur
Jaartal: 1995
Afmetingen ets: 49cm x 34cm (blad is groter)
Afmetingen lijst: 77cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 19/50

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen NL voor 35 euro (muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen)

Garantie:

Informatie: