In opdracht geveild:
(27-27-1)
Ets/Aquatint van Karel Appel. Op mooi geschept papier. In zeer mooie lijst, kan direct aan de muur.
Titel: Figuur
Jaartal: 1995
Afmetingen ets: 49cm x 34cm (blad is groter)
Afmetingen lijst: 77cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 19/50
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen NL voor 35 euro (muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen)
Garantie:
Informatie: