Karel Appel - Karel Appel - Figuren in rood, groen en roze (mooi ingelijst) - Verkocht

Karel Appel - Figuren in rood, groen en roze (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Figuren in rood, groen en roze (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Figuren in rood, groen en roze (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Figuren in rood, groen en roze (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Figuren in rood, groen en roze (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige litho van Karel Appel uit 1968. In mooie lijst, achter glas en zeer luxe passe-partout.  Met potlood gesigneerd rechtsonder.  Een proefprint (Epreuve d’Essai) in goede conditie.

Afmetingen: 71cm x 55cm (incl. lijst), 54cm x 36cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen in verband met kwetsbaarheid (glas!) en waarde van het werk.  Brengen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.