| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterende litho van Cobra kunstenaar Karel Appel uit 1977. Dit is één van de werken uit de negen delige Schilderkist reeks. werk heeft een oplage van 300. Dit exemplaar is 181/300.
De afmetingen van de litho is 49x49 cm.
Dit zit een mooie frame van 60x60 cm.
Aluminum zwarte lijst, heeft lichte beschadigingen ( krassen) , dit kan zowel met als zonder frame verstuurd worden en dit voor dezelde verzendingsprijs.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België |
| Garantie | |