In opdracht geveild:
(32-32-1)
Grote zeefdruk van Karel Appel op dik geschept papier. Uit de Seven Summerdays serie.
Titel: Seven Summerdays F
Jaartal: 1977
Afmetingen: 85cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 51/100
Conditie: Goed
Het werk is binnen het beeld in perfecte staat. De witranden zijn wel wat vuil. Moet dus even mooi ingelijst worden.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: