Karel Appel - Karel Appel - handgesigneerd affiche Galerie Ariel, Parijs 1966 - Verkocht

Karel Appel - handgesigneerd affiche Galerie Ariel, Parijs 1966 kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - handgesigneerd affiche Galerie Ariel, Parijs 1966 kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - handgesigneerd affiche Galerie Ariel, Parijs 1966 kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - handgesigneerd affiche Galerie Ariel, Parijs 1966 kopen? Bied vanaf 85!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Handgesigneerd affiche voor de tentoonstelling van Karel Appel in Galerie Ariel (Parijs) in 1966.

Kunstenaar:  Karel Appel (Nederland, 1921-2006)

Titel:  Appel (Tentoonstellingsaffiche voor Galerie Ariel)

Jaartal:  1966

Afmetingen:  60 cm x 50 cm

Techniek:  kleurenzeefdruk op papier

Signatuur:  handgesigneerd met stift rechtsonder, licht verschenen door ouderdom

Datering:  gedateerd 1966 rechtsonder, licht verschenen door ouderdom

Uitgave:  Galerie Ariel, 140 Boulevard Hausmann, Paris VIII

Conditie:  de staat van het affiche goed bekijken op de foto's a.u.b.; boord en hoek onderaan met vochtvlekken, daardoor lichte golving van het papier onderaan. Mist een klein hoekje van het papier onderaan rechts

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland