| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerd affiche voor de tentoonstelling van Karel Appel in Galerie Ariel (Parijs) in 1966.
Kunstenaar: Karel Appel (Nederland, 1921-2006)
Titel: Appel (Tentoonstellingsaffiche voor Galerie Ariel)
Jaartal: 1966
Afmetingen: 60 cm x 50 cm
Techniek: kleurenzeefdruk op papier
Signatuur: handgesigneerd met stift rechtsonder, licht verschenen door ouderdom
Datering: gedateerd 1966 rechtsonder, licht verschenen door ouderdom
Uitgave: Galerie Ariel, 140 Boulevard Hausmann, Paris VIII
Conditie: de staat van het affiche goed bekijken op de foto's a.u.b.; boord en hoek onderaan met vochtvlekken, daardoor lichte golving van het papier onderaan. Mist een klein hoekje van het papier onderaan rechts
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland |
| Garantie | |