Karel Appel - KAREL APPEL Handgesigneerde Kleurenzeefdruk HET GELE HOOFD - Verkocht

KAREL APPEL   Handgesigneerde Kleurenzeefdruk  HET GELE HOOFD kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk van Karel Appel

Afmeting blad  50x50 cm in nieuwstaat

Het werk komt uit de bekende schilderskist van Karel Appel

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 300ex

Verzendkosten  15 euro in ned  20 euro in belgie