Karel Appel Handgesigneerde litho uit 1963 - Musique Barbare.
- Jaar: 1963. - Afmetingen: 39 x 28,5 cm. - Handgesigneerd: ja linksonder, en daarnaast in de druk gesigneerd rechtsonder. - Conditie: in uitstekende staat. Deze
litho is bijzonder omdat deze is handgesigneerd. De litho die destijds
is verkocht samen met de LP Musique Barbare was niet handgesigneerd. Een
handgesigneerd exemplaar is dan ook zeldzaam.
Verzendkosten € 10,=