Karel Appel - Karel Appel: Handgesigneerde litho - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
Karel Appel Handgesigneerde litho uit 1963 - Musique Barbare.

- Jaar: 1963.
- Afmetingen: 39 x 28,5 cm.
- Handgesigneerd: ja linksonder, en daarnaast in de druk gesigneerd rechtsonder.
- Conditie: in uitstekende staat.
Deze litho is bijzonder omdat deze is handgesigneerd. De litho die destijds is verkocht samen met de LP Musique Barbare was niet handgesigneerd. Een handgesigneerd exemplaar is dan ook zeldzaam.

Verzendkosten € 10,=