Karel Appel - Karel Appel - ingelijste zeefdruk: Saarbrucken - 1978 - Verkocht

Karel Appel - ingelijste zeefdruk: Saarbrucken - 1978 kopen? Bied vanaf 425!
Bijzondere Uitgaves

Karel Appel - ingelijste zeefdruk: Saarbrucken - 1978 kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - ingelijste zeefdruk: Saarbrucken - 1978 kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - ingelijste zeefdruk: Saarbrucken - 1978 kopen? Bied vanaf 425!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Karel Appel - zeefdruk: Saarbrucken; zeefdruk uit de nalatenschap van Henk van der Vet (drukker); achterop het blad zit ook een notarieel atelierstempel; jaar:1978; dit werk is niet gesigneerd; de gesigneerde zeefdruk had een oplage van 125 stuks; afm.incl lijst:  h95 x b80 cm; afm. voorstelling: h80 x b60 cm; literatuur: Karel Apel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, van Spijk uitgeverij, 1991.

De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.

ZZCOB