Karel Appel - Karel Appel: Kleurenlitho, De Kip - Verkocht

Karel Appel: Kleurenlitho, De Kip kopen? Bied vanaf 980!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grote exclusieve oliezeefdruk van Karel Appel uit het jaar 1977.
Vrij uniek omdat zeefdrukken meestal gemaakt worden met inkt of op waterbasis.
Hier dus niet, gewoon pure olieverf wat er ook mooi dik bovenop ligt op zeer zwaar papier (Economos-Etching) wat speciaal voor deze druk gemaakt is.
Watermerken en diepdrukstempels natuurlijk aanwezig.
Gemaakt destijds door Meesterdrukker Wout van der Vet, Uitgegeven i.s.m. z'n broer Henk.
Nog nooit ingelijst geweest en derhalve in nieuwstaat.
De afmetingen zijn 85,5 x 70 cm uit een inmiddels uitverkochte oplage van 140 stuks en natuurlijk door Appel gesigneerd en genummerd in potlood.
Waarde van dit werk rond de 2000 Euro.