Karel Appel - Karel Appel, Kleurenlitho, Ouder en Kind - Verkocht

Karel Appel, Kleurenlitho, Ouder en Kind kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

"Ouder en Kind",  EA. Gesigneerde kunstwerk gemaakt door Karel Appel. Het beeldformaat is 52 x 71 en het papierformaat is 63 x 84 cm.

Mooi ingelijst, Passe par tout is in het echt groter dan op foto.