| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
"Ouder en Kind", EA. Gesigneerde kunstwerk gemaakt door Karel Appel. Het beeldformaat is 52 x 71 en het papierformaat is 63 x 84 cm.
Mooi ingelijst, Passe par tout is in het echt groter dan op foto.
| Transport | |
| Garantie | |