| Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Een bijzondere kleurenlitho van Karel Appel. Het is de omslag van het portfolio 'L'Eloge de la Folie. Deze gelithografeerd omslag van het portfolio is afkomstig uit de nalatenschap van de overleden lithograaf Henk van der Vet die veel voor Appel heeft gewerkt.
80 cm x 63 cm. Papier op sterk dik karton
Wordt bij verkoop aan getekend verzonden (12,50 euro)
| Transport | |
| Garantie | |