Karel Appel - Karel Appel: Kleurenlitho, - Verkocht

Karel Appel: Kleurenlitho,  kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel: Kleurenlitho,  kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel: Kleurenlitho,  kopen? Bied vanaf 550!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie KLEURENLITHO van KAREL APPEL: "Nested Bird", nr. 77 uit een serie van 160. Afmetingen Litho: 54 cm hoog en 74 cm breed. Afmetingen met passepartout en in zeer mooie, zware lijst: 81 cm hoog en 1 meter en 1 cm breed. Met Certificaat van echtheid, factuurbon van Galerie Ritsart, en begeleidende brief van Galerie Ritsart. In overleg wordt de litho bij de koper opgehaald of tegen betaling door de verkoper bij de koper thuis bezorgd.