| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige litho van Karel Appel: Le Couple.
- Handgesigneerd met potlood, gedateerd '69 en genummerd.
- Jaar: 1969
- Nummer/oplage: 80/100
- Fraai formaat: 72 x 59 cm.
- Nooit ingelijst geweest.
- In perfecte staat!
Verzendkosten bedragen € 10,= voor Nederland, € 15,= voor Belgie, andere landen verzendkosten in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |