Karel Appel - KAREL APPEL, litho ‘Geh durch den Spiegel’, 1962 - Verkocht

KAREL APPEL, litho ‘Geh durch den Spiegel’, 1962 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

KAREL APPEL, litho ‘Geh durch den Spiegel’, 1962 kopen? Bied vanaf 75!KAREL APPEL, litho ‘Geh durch den Spiegel’, 1962 kopen? Bied vanaf 75!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele kleurenlitho van Karel Appel uitgegeven door Galerie der Spiegel, Keulen in 1962.

Galerie der Spiegel gaf tot 1966 bij haar tentoonstellingen een catalogus uit onder de naam ‘Geh durch den Spiegel’. In totaal zijn 48 uitgaves verschenen, waaronder namen als Lucebert, Karel Appel, H.Trier, Poliakoff, E.W. Nay, Mavignier, F.Morellet, D. Hockney en meer.

De catalogus werd uitgegeven in het format 38 x 26 cm in een oplage van 100 – 300 exemplaren. In elke uitgave bevonden zich 3 – 4 originele grafiekdrukken (gedrukt door Mourlot): 1 op de cover, als enkel- of dubbelpagina en als affiche (62 x 95 cm). Deze affiche werd gedrukt op 125 grs papier en werd noodzakelijkerwijs enkele malen gevouwen.

Deze litho is de affiche uit de Karel Appel uitgave (nr. 29 en in een oplage van 150), maar is een ongevouwen exemplaar.

Dit exemplaar is in goede staat, maar heeft in de linker bovenhoek een kleine vouw en enkele lichte knikken (zie foto 4 en 5).

Titel: Geh durch den Spiegel

Jaar: 1962

Afmetingen totaal:  62 x 95 cm

Oplage: 100-300

Uitgever: Galerie der Spiegel, Keulen

Ingelijst: Nee

Materiaal: Lithografie op 125 grs papier

Conditie: In goede staat, in de linker bovenhoek een kleine vouw en enkele lichte knikken

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€14,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace  Buitenland (€20,80).

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.