| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele kleurenlitho van Karel Appel uitgegeven door Galerie der Spiegel, Keulen in 1962.
Galerie der Spiegel gaf tot 1966 bij haar tentoonstellingen een catalogus uit onder de naam ‘Geh durch den Spiegel’. In totaal zijn 48 uitgaves verschenen, waaronder namen als Lucebert, Karel Appel, H.Trier, Poliakoff, E.W. Nay, Mavignier, F.Morellet, D. Hockney en meer.
De catalogus werd uitgegeven in het format 38 x 26 cm in een oplage van 100 – 300 exemplaren. In elke uitgave bevonden zich 3 – 4 originele grafiekdrukken (gedrukt door Mourlot): 1 op de cover, als enkel- of dubbelpagina en als affiche (62 x 95 cm). Deze affiche werd gedrukt op 125 grs papier en werd noodzakelijkerwijs enkele malen gevouwen.
Deze litho is de affiche uit de Karel Appel uitgave (nr. 29 en in een oplage van 150), maar is een ongevouwen exemplaar.
Dit exemplaar is in goede staat, maar heeft in de linker bovenhoek een kleine vouw en enkele lichte knikken (zie foto 4 en 5).
Titel: Geh durch den Spiegel
Jaar: 1962
Afmetingen totaal: 62 x 95 cm
Oplage: 100-300
Uitgever: Galerie der Spiegel, Keulen
Ingelijst: Nee
Materiaal: Lithografie op 125 grs papier
Conditie: In goede staat, in de linker bovenhoek een kleine vouw en enkele lichte knikken
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.
Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€14,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace Buitenland (€20,80).
Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.
| Transport | |
| Garantie | |