| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie litho uit 1969 van Karel Appel, getiteld Man met Sjaal.
- Met potlood handgesigneerd, genummerd en gedateerd '69.
- Nummer 117 van 190.
- Uitgegeven door Prent 190.
- Afmetingen lijst 65 x 50 cm.
- Keurig ingelijst met passe-partout en glas.
Een fraai werk!
Dit kunstwerk koopt u met 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving.
Opgelet: in verband met het formaat en het glaswerk geven wij er de voorkeur aan dat u het werk komt ophalen. Verzending binnen Nederland kan ook, echter wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beschadiging, glasbreuk en eventuele gevolgschade. Uiteraard kunnen wij u het werk ook zonder lijst opsturen. Verzendkosten binnen Nederland: € 15,= met lijst, € 10,= zonder lijst. Het kunstwerk wordt uiteraard goed verpakt en aangetekend verzonden.
Verzending naar het buitenland kan, echter zonder lijst. Verzendkosten op aanvraag.
| Transport | |
| Garantie | |