Karel Appel - Karel Appel: litho Man met sjaal, S/N uit 1969 - Verkocht

Karel Appel: litho Man met sjaal, S/N uit 1969 kopen? Bied vanaf 425!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie litho uit 1969 van Karel Appel, getiteld Man met Sjaal.

- Met potlood handgesigneerd, genummerd en gedateerd '69.

- Nummer 117 van 190.

- Uitgegeven door Prent 190.

- Afmetingen lijst 65 x 50 cm.

- Keurig ingelijst met passe-partout en glas.

Een fraai werk!

Dit kunstwerk koopt u met 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving.

Opgelet: in verband met het formaat en het glaswerk geven wij er de voorkeur aan dat u het werk komt ophalen. Verzending binnen Nederland kan ook, echter wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beschadiging, glasbreuk en eventuele gevolgschade. Uiteraard kunnen wij u het werk ook zonder lijst opsturen. Verzendkosten binnen Nederland: € 15,= met lijst, € 10,= zonder lijst. Het kunstwerk wordt uiteraard goed verpakt en aangetekend verzonden.

Verzending naar het buitenland kan, echter zonder lijst. Verzendkosten op aanvraag.