Karel Appel - Karel Appel, litho met poes - Verkocht

Karel Appel, litho met poes kopen? Bied vanaf 700!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenlitho 57 b x 75 h, nr 25 van 130. Mooi ingelijst, totale afmeting 90 b x 109 h. Handgesigneerd. Ophalen in Duivendrecht.