Karel Appel - Karel Appel litho moving in the night - Verkocht

Karel Appel litho moving in the night kopen? Bied vanaf 400!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele 'special' litho van Karel Appel

Oplage 175,

Handgesigneerd door Karel Appel,

Deze litho is een zogenaamde special uitvoering waarbij de litho nog eens extra bedrukt werd door Appel in tegenstelling tot de reguliere genummerde oplage. Het betreft hier dan ook een litho uit de EA oplage, romeins genummerd oplage 50.

Afm. 76 x 56 cm.

Incl. echtheidscertificaat,

Ophalen of verzenden (15 euro verzend en verpakkingskosten)