| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele 'special' litho van Karel Appel
Oplage 175,
Handgesigneerd door Karel Appel,
Deze litho is een zogenaamde special uitvoering waarbij de litho nog eens extra bedrukt werd door Appel in tegenstelling tot de reguliere genummerde oplage. Het betreft hier dan ook een litho uit de EA oplage, romeins genummerd oplage 50.
Afm. 76 x 56 cm.
Incl. echtheidscertificaat,
Ophalen of verzenden (15 euro verzend en verpakkingskosten)
| Transport | |
| Garantie | |