Karel Appel - Karel Appel litho ZEER LUXE lijst ! - Verkocht

Karel Appel litho ZEER LUXE lijst ! kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel litho ZEER LUXE lijst ! kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel litho ZEER LUXE lijst ! kopen? Bied vanaf 595!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Maat papier 80 x 60 cm

Maat lijst 90 x 110 cm

Gesigneerd met potlood

Genummerd met potlood

ZEER luxe lijst met zilveren randje

PH neutraal museum karton en zilveren houten lijst

Lijst heeft 200 euro gekost

Geen verzending wegens grote ljst

KIJKEN in ARNHEM op afspraak