| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karel Appel LITHO "Thought's Boomerang" Limited Edition. MET PASSE PARTOUT inclusief.
BETREFT DE ORIGINELE LITHO INCLUSIEF EEN PASSE PARTOUT.
Beeld formaat: 45 x 65 cm.
Passe Partout Formaat: 60 x 80 cm.
Jaartal 2000.
CONDITIE: Als NIEUW zie de beschrijving.
OPLAGE: 105/1000 ORGINEEL
gesigneerde handtekening is mee gedrukt.
Is nooit Ingelijst of opgehangen geweest,
Wordt aangetekend en VERZEKERD verzonden.
Kan ook opgehaald worden in Harderwijk.
Litho van Karel Appel uit 2000, echter de Litho heeft nog nooit ergens gehangen en kunt u als nieuw beschouwen, hij zit al jaren veilig opgeborgen in zijn karton. De Litho heeft een mooi passe partout, waardoor het formaat 60x80 cm bedraagt.
U kunt hierdoor zelf een mooie lijst naar Uw smaak uit zoeken.
Iedereen kent KAREL APPEL en zijn Fantastische mooie werk over de GEHELE WERELD en dat zijn werken over het algemeen erg waarde vast zijn en stijg in waarde dus een goede investering.
En ook deze een MOOI werk een SIERAAD in uw huis aan de wand.
| Transport | |
| Garantie | |