| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig Kleurenlitho van Karel Appel uit 1978
Afmeting litho 76x56 cm in nieuwstaat
Het werk is in de druk gesigneerd en diende als voorblad voor de CATS portfolio
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
| Transport | |
| Garantie | |