Karel Appel - Karel Appel: Mooie Litho , figuur in Blauw/zwart. 1960. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(25-25-1)

Uit goede particuliere collectie. Mooie litho van Karel Appel.
Dit werk is afkomstig uit het losbladig portfolio "Ondeelbaar deel" van Andre Fernaud.
Uitgegeven in een oplage van 75 exemplaren en dus vrij zeldzaam. In deze portfolio zaten 6 litho's, losbladig, waarvan dit er 1 is, afkomstig uit oplage 3/75. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur. Volledig gegarandeerd.

Titel: Figuur in Blauw/Zwart
Jaartal: 1960
Afmetingen: 29cm x 22cm
Afmetingen Lijst: 48cm x 40cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja, zeer mooie lijst.
Oplage: 3/75 (staat niet op de druk, maar in het portfolio. Kopie titelpagina ontvangt u erbij)

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een pakket, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Glasbreuk eigen risico. Bij voorkeur afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL (geen risico glasbreuk), muv Zeews Vlaanderen/De Eilanden. Belgie tarief op aanvraag.

Garantie:

Informatie: