| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Noise nr 7 - compleet met de 5 lithogtrafiën van Appel en de 3 lithografiën van Lewitt
In deze mooie uitgave worden naast jonge kunstenaars ook 2 beroemde kunstenaars uitgelicht. Karel Appel met 5 litho's en Sol Lewitt met 3 litho's. Doordat deze uitgave vaak verknipt wordt om de litho's van deze kunstenaars, is Noise nr. 7 een zeldzaamheid geworden.
Jaar: 1987
Afm. 27 x 37 cm
Maeght Editeur Parijs
Het hier aangeboden exemplaar is compleet (48 pagina's!), en in uitstekende staat.
| Transport | |
| Garantie | |