Karel Appel - Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt - Verkocht

Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!Karel Appel Noise nr 7 - compleet met de 5 lithos van Appel en de 3 van Lewitt kopen? Bied vanaf 145!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Noise nr 7 - compleet met de 5 lithogtrafiën van Appel en de 3 lithografiën van Lewitt
In deze mooie uitgave worden naast jonge kunstenaars ook 2 beroemde kunstenaars uitgelicht. Karel Appel met 5 litho's en Sol Lewitt met 3 litho's. Doordat deze uitgave vaak verknipt wordt om de litho's van deze kunstenaars, is Noise nr. 7 een zeldzaamheid geworden.

Jaar: 1987
Afm. 27 x 37 cm
Maeght Editeur Parijs

Het hier aangeboden exemplaar is compleet (48 pagina's!), en in uitstekende staat.