| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Karel Appel
Litho: Titel: THOUGHT'S BOOMERANG in perfect staat, mooi ingelijst.
In de druk gesigneerd. oplage nummer 37/1000.
afmeting lijst: 60 x 80 cm.
Uniek: uitgifte certificaat Karel Appel is nog aanwezig en wordt bij de litho gevoegd. zie foto 3
Vraag de verkoper: mogelijkheid voor te bezorgen. (reële vergoeding)
Af te halen in Kaatsheuvel.
bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken.
Happy bidding !!!
| Transport | |
| Garantie | |