Karel Appel - KAREL APPEL, THOUGHT'S BOOMERANG Litho 2000, certificaat - Verkocht

KAREL APPEL, THOUGHT'S BOOMERANG Litho 2000, certificaat kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

KAREL APPEL, THOUGHT'S BOOMERANG Litho 2000, certificaat kopen? Bied vanaf 99!KAREL APPEL, THOUGHT'S BOOMERANG Litho 2000, certificaat kopen? Bied vanaf 99!KAREL APPEL, THOUGHT'S BOOMERANG Litho 2000, certificaat kopen? Bied vanaf 99!KAREL APPEL, THOUGHT'S BOOMERANG Litho 2000, certificaat kopen? Bied vanaf 99!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Karel Appel

Litho: Titel: THOUGHT'S BOOMERANG in perfect staat, mooi ingelijst.

In de druk gesigneerd. oplage nummer 37/1000.

afmeting lijst: 60 x 80 cm.

Uniek: uitgifte certificaat Karel Appel is nog aanwezig en wordt bij de litho gevoegd. zie foto 3

Vraag de verkoper: mogelijkheid voor te bezorgen. (reële vergoeding)

Af te halen in Kaatsheuvel.

bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken.

Happy bidding !!!