| Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Karel Appel - zeefdruk: Bird In summerlandscape; uit de Seven Summer Days serie; proefdruk uit de nalatenschap van Henk van der Vet (drukker); achterop het blad zit ook een notarieel atelierstempel; jaar: 1977; het werk is niet gesigneerd; afm. blad: h85 x b70 cm; Afm. voorstelling: h73 x b60 cm; literatuur: Karel Apel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, van Spijk uitgeverij, 1991. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat.De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd.
De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk op dik papier is gedrukt en in een grote koker a 5,50 euro moet worden verzonden.
| Transport | |
| Garantie | |