| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk van Karel Appel, het werk is handgesigneerd.Het betreft hier een HC exemplaar en is fraai ingelijst (rode luxe lijst) en zit achter glas.
56x76 cm beeldformaat
Het welbekende werk van Karel Appel,'' Face in Colourful Rain''.
Afkomstig uit de populaire streepjesserie. Een Dumas uitgave
Een geweldige eyecatcher, met de luxe rode hoogglans lijst eromheen.
Het schilderij kan desgewenst worden bezorgd met een koerier op kosten van koper.
| Transport | |
| Garantie | |