Karel Appel - Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. - Verkocht

Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. kopen? Bied vanaf 250!Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. kopen? Bied vanaf 250!Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. kopen? Bied vanaf 250!Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. kopen? Bied vanaf 250!Karel Appel zeefdruk Face in Colourful Rain, Zeldzaam, uit de streepjesserie. kopen? Bied vanaf 250!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Karel Appel, het werk is handgesigneerd.Het betreft hier een HC exemplaar en is fraai ingelijst (rode luxe lijst) en zit achter glas.

56x76 cm beeldformaat

Het welbekende werk van Karel Appel,'' Face in Colourful Rain''.

Afkomstig uit de populaire streepjesserie. Een Dumas uitgave

Een geweldige eyecatcher, met de luxe rode hoogglans lijst eromheen.

Het schilderij kan desgewenst worden bezorgd met een koerier op kosten van koper.