Karel Appel - Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract - Verkocht

Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract kopen? Bied vanaf 175!Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract kopen? Bied vanaf 175!Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract kopen? Bied vanaf 175!Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract kopen? Bied vanaf 175!Karel Appel, Zeefdruk op linnen, Abstract kopen? Bied vanaf 175!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karel Appel - Abstract 1954

Zeefdruk op linnen, gespannen op houten frame

Afmetingen: 61 x 49 cm

Op achterzijde originele sticker uit de collectie: Donald M. Bonnist, Mamaroneck, N.Y., U.S.A.

Het werk is door ouderdom getekend, zie foto's, voornamelijk aan achterzijde

Afbeelding zelf is nagenoeg gaaf (hoekjes lichte beschadiging) en schitterend!