| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karel Appel - Abstract 1954
Zeefdruk op linnen, gespannen op houten frame
Afmetingen: 61 x 49 cm
Op achterzijde originele sticker uit de collectie: Donald M. Bonnist, Mamaroneck, N.Y., U.S.A.
Het werk is door ouderdom getekend, zie foto's, voornamelijk aan achterzijde
Afbeelding zelf is nagenoeg gaaf (hoekjes lichte beschadiging) en schitterend!
| Transport | |
| Garantie | |