Karel Appel - Karel Appel, zeefdruk Running Horse - Verkocht

Karel Appel, zeefdruk Running Horse kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel, zeefdruk Running Horse kopen? Bied vanaf 1!Karel Appel, zeefdruk Running Horse kopen? Bied vanaf 1!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Running Horse is een zeefdruk van Karel Appel

Het werk is nog nooit ingelijst geweest en in zeer goede conditie.

Gesigneerd en genummerd (117/160)

Afmeting 56 x 76 cm

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust even contact op.