In opdracht geveild:
(12-12-1)
Mooie zeefdruk van Karel Appel. Mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Tantrika
Jaartal: 1985
Afmetingen lijst: 87cm x 68cm
Afmetingen beeld: 75cm x 56cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja
Oplage: 4/75
Conditie: In perfecte staat
Het werk is in perfecte staat. Kan direct aan de muur.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk, 35 euro voor Nederland muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen.
Garantie:
Informatie: