Karel Appel - Onbekend - Verkocht

Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 650!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 89.5 cm (h x b)
Lijst75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Zeer mooie ingelijste Karel Appel zeefdruk.
Sinds 1996 in mijn bezit.

Dit item is verkocht voor 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2023 om 12:39
Eindtijd:26-01-2023 om 19:40
Biedingen (10)
ldeleeuwe
26 jan. / 19:33
€ 1000
bas010
26 jan. / 19:33
€ 950
ldeleeuwe
26 jan. / 19:26
€ 900
bas010
26 jan. / 19:26
€ 851
ldeleeuwe
26 jan. / 19:01
€ 801
bas010
26 jan. / 19:01
€ 751
bas010
24 jan. / 11:54
€ 750
ChristianJanssen
24 jan. / 11:53
€ 700
bas010
24 jan. / 11:53
€ 700
ChristianJanssen
22 jan. / 22:36
€ 650