Karel Appel - Personage rouge et jaune. - Verkocht

Karel Appel - Personage rouge et jaune. kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Personage rouge et jaune. kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - Personage rouge et jaune. kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - Personage rouge et jaune. kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - Personage rouge et jaune. kopen? Bied vanaf 495!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
  • Zeefdruk uit 1978. Getekend en genummerd in opl. van 50. Uitgave Henk van der Vet. Wordt verzonden in ruime koker, aangetekend, 15€.
Binnen België € 11,00