| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van Karel Appel
Oplage: genummerd 59/100
Gesigneerd ja: rechts onder
Afmetingen binnen passe pasrtout: h: 21.5 cm x b 27,5 cm
Afmetingen met lijst: h: 50 cm x b: 40 cm
Ingelijst: Ja zwarte lijst met lichte krasjes
Het werk verkeert in goede staat, wel zie je door het dunne papier het dubbelzijde plakband zitten.
Op 25 april 1986 introduceerde de toen toonaangevende computerfirma Digital Equipment haar nieuwste kleurenprinter. Karel Appel was uitgenodigd om met deze printer ter demonstratie en promotie een paar kunstwerken te maken
| Transport | |
| Garantie | |