Karel Appel - Putting Green Kiss - Verkocht

Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Passe-partout 76 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Titel: Putting Green Kiss
Jaartal: 1978
Afmetingen: 104 cm x 75 cm
Oplage: 125
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Ja
Het werk is in goede conditie met enkele gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland
Binnen Nederland € 11,00