Karel Appel - Salto Sobre - Verkocht

Karel Appel - Salto Sobre kopen? Bied vanaf 695!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Salto Sobre kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Salto Sobre kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Salto Sobre kopen? Bied vanaf 695!Karel Appel - Salto Sobre kopen? Bied vanaf 695!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Dit schitterende werk van Karel Appel kom je zelden tegen. Het is in een beperkte oplage van slechts 60 stuks gemaakt, gesigneerd.

Afmeting van het papier is 76 bij 55 cm
Zonder lijst
Prima staat
Binnen Nederland € 11,00