| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1977 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Portret |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 16/100 |
In 1977 heeft de Haagse Galerie Nova Spectra van Jan Nieuwenhuizen Segaar onder de titel “Seven Summer Days” een album uitgebracht met veertien zeefdrukken van Karel Appel. Dit album is gedrukt door de eveneens Haagse zeefdrukkerij van Henk van der Vet. Het album omvat 7 zeefdrukken van schilderijen van Karel Appel en 7 zeefdrukken van foto’s van Karel Appel. Op deze foto’s heeft Karel Appel overschilderingen aangebracht en deze over-schilderingen zijn in 2e instantie weer gezeefdrukt op de al gezeefdrukte foto’s.
Zeefdrukker van der Vet drukte het album op 350 grams handgeschept Economos Etching papier en bracht rechtsonder zijn blindstempel aan: HV Screenprinting in een cirkel.
De oplage van het album is 100 stuks. De titels van de gezeefdrukte schilderijen zijn Sunday-1, Monday-1 enz. De titels van de gezeefdrukte foto’s zijn Sunday-2, Monday-2 enz.
| Conditie | |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland |
| Garantie | |