Karel Appel - Splintering Heads - oplage 175 ex. - Prachtig ingelijst - 1978 - Verkocht

Splintering Heads - oplage 175 ex. - Prachtig ingelijst - 1978 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Splintering Heads - oplage 175 ex. - Prachtig ingelijst - 1978 kopen? Bied vanaf 450!Splintering Heads - oplage 175 ex. - Prachtig ingelijst - 1978 kopen? Bied vanaf 450!Splintering Heads - oplage 175 ex. - Prachtig ingelijst - 1978 kopen? Bied vanaf 450!Splintering Heads - oplage 175 ex. - Prachtig ingelijst - 1978 kopen? Bied vanaf 450!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerde lithografie - oplage 175 ex.

Lithografie van Karel Appel
Gesigneerd en genummerd

Afmeting inclusief lijst: 100 x 80 cm
Editie 27/175

Verkeerd in zeer goede staat.

Prachtig ingelijst (BARTH) in een hoogglans zwarte houten lijst met passe partout.

Kan zo aan de muur!!!