Karel Appel - Tuesday - Verkocht

Karel Appel - Tuesday kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Tuesday kopen? Bied vanaf 149!Karel Appel - Tuesday kopen? Bied vanaf 149!Karel Appel - Tuesday kopen? Bied vanaf 149!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage HC
Mooie Karel Appel , Tuesday , HC exemplaar
Lager dan het minimum bod 150,- euro zal deze zeefdruk niet verkocht worden!

Galerie waarde 500 - 750 euro
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00