Karel Appel - Zeefdruk, Tibetan Bird - Ingelijst - Verkocht

Karel Appel - Zeefdruk, Tibetan Bird - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Zeefdruk, Tibetan Bird - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Karel Appel - Zeefdruk, Tibetan Bird - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Karel Appel - Zeefdruk, Tibetan Bird - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst83 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage116/175

Grote zeefdruk getiteld Tibetan Bird door Karel Appel uit 1978.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-7-2020 om 13:42
Eindtijd2-8-2020 om 20:04
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken