Karel Appel - Zeefdruk zeer kleine oplage! en prachtig ingelijst

Karel Appel - Zeefdruk zeer kleine oplage! en prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 699!

Verkoopprijs: € 803,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 34 cm (h x b)
Lijst77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel, zeefdruk z.t.
Specificaties:
  • Kunstenaar:Karel Appel
  • Afmeting:49 x 34
  • Maat lijst:77 x 56
  • Handgesigneerd:Ja, in potlood
  • Lijst:Professionele aluminium lijst met passepartout
  • Datum:1995
  • Prachtige, zeldzame zeefdruk van Appel in zeer kleine oplage en prachtig ingelijst!

  • In verband met grootte en kwetsbaarheid heeft bezorgen de voorkeur (muv de eilanden)

  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 803,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-04-2020 om 10:28
Eindtijd:16-05-2020 om 12:18

Biedingen (1):

Maryana66
16 mei / 12:08
€ 699