Karel Appel - Zonder titel - Verkocht

Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 51 cm (h x b)
Lijst60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/190
Een zeldzame litho van de hand van Karel Appel, uitgebracht in 1969 door Grafiekkring Groningen in samenwerking met Prent 190.  Het werk is handgesigneerd, gedateerd en genummerd 22/190. Het verkeert in uitstekende staat en is fraai ingelijst.

Dit item is verkocht voor 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-07-2022 om 14:09
Eindtijd:24-08-2022 om 09:48
rikdaems
21 aug. / 22:30
€ 500