Karel Appel See me running again

Geplaatst door  Keana Art

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho voorzien van felle kleuren, verkeerdt in een uitstekende staat. Dit is werkelijk een mooi exemplaar nooit inglijst geweest.

Formaat 56 x 76 CM

oplage 142/175

Dit werk is aangekocht bij een bekende gallerie en is aantoonbaar doormiddel van aankoopfactuur. Voorzien van certificaat van echtheid.

verzendkosten in NL bedragen € 10

Starttijd:02-08-2012 om 07:33
Eindtijd:09-08-2012 om 07:33
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieNederland